Zrealizowaliśmy

 Dzień Turystyczny na WSSM! 

Dnia 26 marca 2012 odbyła się druga już edycja Dnia Turystycznego pt. „ Zakochaj się w podróżach”. Wydarzenie organizowane przez Kolo Turystyczne WSSM „Włóczykij” przyciągnęło do murów Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych ponad 300 licealistów z Łodzi i okolic. Jednym z prelegentów była pani Zofia Suska, podróżniczka i dziennikarka, która w swoim paszporcie może się pochwalić pieczątkami z całego świata! Swoją wiedzę udostępnił również dr Andrzej Anders, wykładowca WSSMu, który opowiedział o swojej podróży do Chińskiej Republiki Ludowej, przedstawiając liczne zdjęcia i dzieląc się ciekawostkami.
Nie zabrakło również promocji kilku z naszych filologii. Największą popularnością cieszył się kącik japonistycznych ze względu na swoją egzotyczność. Opiekuni kącika zaparzali herbatę, śpiewali japońskie piosenki oraz pisali w Kanji.
Kącik italianistów natomiast częstował interesantów tirami su czy koreczkami śródziemnomorskimi. Zorganizował również quiz, w którym można było wygrać książki. Oczy cieszyły szaliki włoskich drużyn piłkarskich czy plakaty, uszy zaś włoskie utwory.
Wielkie brawa dla organizatorów oraz wielkie podziękowania dla wykonawców – bez nich nie udałoby się nic zdziałać!

Dzień Turystyczny był również dniem otwartym WSSM.

 

 

 

FUKSÓWKA 2011- KLUB ANTRAKT

 

Copyright © 2012-2021 Studenci WSSM All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.